Seznam prijavljenih na dogodke

Spodaj so seznami prijavljenih na dogodke.

Seznam prijavljenih: BIKE FESTIVAL PORTOROŽ, POZDRAV JESENI

Št.Ime in priimekMestoPrijavaPlačano
1. Belec Matej Maribor odrasli

2. Benulič Danej Sečovlje odrasli

3. Bohinec Marko 3310 Žalec odrasli

4. Česnik Gregor 1000 Ljubljana odrasli

5. Črne Mitja Portorož odrasli

6. Henezi Ruzica Tolmin odrasli

7. Loborec Zdravko 4290 Tržič odrasli

8. Maver Karmen Škofljica odrasli

9. Mihelič Klavdija 2360 Radlje Ob Dravi odrasli

10. Mihelič Denis 2360 Radlje Ob Dravi odrasli

11. Mori-smokie Darko 2372 Libeliče odrasli

12. Pečovnik Silvester Velenje odrasli

13. Polanec Primož Loka Pri Zidanem Mostu odrasli

14. Rojko Taras Orehova Vas odrasli

15. šenk Dejan Ribnica odrasli

16. Slapnik Žiga Medvode odrasli

17. Šorn Gregor Ljubljana odrasli

18. Sterle Podobnik Andreja Stari Trg Pri Lozu odrasli

19. Štraser Domen Mislinja odrasli

20. Štraser Eva Mislinja odrasli

21. Ulčnik Tajda Tržič dijaki/Študenti

22. Vrabl Mojca Ptuj odrasli

Seznam prijavljenih: NOČNI TEK PORTOROŽ

Št.Ime in priimekMestoPrijavaPlačano
1. AmeŽiČ Suzana Škofije odrasli 10 km

2. Andrašić Alen Pobegi odrasli 10 km

3. Andrašić Marina Ankaran odrasli 10 km

4. Anzel Filipič Mateja Dravograd odrasli 10 km

5. Armeni Andreja Ljubljana odrasli 10 km

6. Bajc Mojca Postojna odrasli 10 km

7. Bašanović Fikret Ljubljana odrasli 10 km

8. Benedetič Monika Dobrovo odrasli 10 km

9. Bensa Janja Dobrovo odrasli 10 km

10. Bergant Katja Ljubljana odrasli 10 km

11. Bevk Babara Cerkno odrasli 5 km

12. Bevk Jure Cerkno odrasli 10 km

13. Bizjak Monika Kranj odrasli 10 km

14. Blatnik Barbara Vinica odrasli 10 km

15. Bobnar Ovnik Jožica Mirna Peč odrasli 10 km

16. Bogataj Metka Rovte odrasli 10 km

17. Bratina Nataša Kamnik odrasli 10 km

18. Bratož Emilija Novo Mesto odrasli 10 km

19. Bratuš Nina Škofja Loka odrasli 5 km

20. Brcina Barbara Nova Gorica odrasli 10 km

21. Brelih Vesna Tržič odrasli 10 km

22. Breznik Katja Loče odrasli 5 km

23. Brođanac Petra Buje - Hr odrasli 10 km

24. Brunšek Tina Velenje odrasli 10 km

25. BrunŠek Stanko Velenje odrasli 10 km

26. Bubnič Mateja Obrov odrasli 10 km

27. Bucaj Danaja Koper odrasli 5 km

28. Bučar Helena Grosuplje odrasli 10 km

29. Čandek Karmen Ilirska Bistrica odrasli 5 km

30. Čebron Mojca Branik odrasli 10 km

31. Čebulj Janja Ravne Na Koroškem odrasli 10 km

32. Cerar Nina Lukovica odrasli 10 km

33. Cerič Sabina Koper odrasli 10 km

34. Cermelj Breda Koper odrasli 10 km

35. Cimerman Ana Grosuplje odrasli 10 km

36. Cimermancic Davorin Novo Mesto odrasli 10 km

37. Ciperle Lavra Vodice odrasli 10 km

38. Colja Nika Branik odrasli 10 km

39. Čoralič Andraž Bohinjska Bistrica odrasli 10 km

40. Čotar Sabina Ljubljana odrasli 10 km

41. Crepulja Gordana Begunje Pri Cerknici odrasli 10 km

42. Črtalič Nataša Škofije odrasli 10 km

43. Črtalič Saša Ljubljana odrasli 10 km

44. Ćulibrk Milan Divača odrasli 10 km

45. Cvetković Dragan Vrhnika odrasli 10 km

46. DeČman Tone Ankaran odrasli 10 km

47. Dolničar Andrej Porotorož odrasli 10 km

48. Dolničar Andrej Portorož odrasli 10 km

49. Dovč Klemen Ljubljana odrasli 10 km

50. Duh Mateja Šentjernej odrasli 10 km

51. Duh Bogdan Šentjernej odrasli 10 km

52. Edwardjoult Edwardjoult Cotonou stafete

53. Ekart Andreja Maribor odrasli 10 km

54. Eler Roberto Skofije odrasli 10 km

55. Fatur Martin odrasli 10 km

56. Fevzer Mateja Žalec odrasli 10 km

57. Fideršek Bračič Vaneja Divača odrasli 10 km

58. Filipic Rok Dravograd odrasli 10 km

59. Flajs Neja Videm Pri Ptuju odrasli 5 km

60. Flisar Vesna Gornja Radgona odrasli 5 km

61. Frank Lea Košana odrasli 10 km

62. Galeković Denis Ilirska Bistrica odrasli 10 km

63. Gazibara Šejla Cerknica odrasli 10 km

64. Gianini Ana Brezovica Pri Ljubljani odrasli 10 km

65. Godec Gregor Ljubljana odrasli 10 km

66. Godler Rok Dobova odrasli 10 km

67. Golob Mojca Novo Mesto odrasli 10 km

68. Golob Matjaž Novo Mesto odrasli 10 km

69. Gorenc Neža Ines Portorož odrasli 10 km

70. Gorenc Valenta Sara PortoroŽ otroci do 14 let

71. Goričan Vesna Radovljica odrasli 10 km

72. Gorup Eva Ljubljana odrasli 5 km

73. Gorup Tamara Ljubljana odrasli 5 km

74. Grahek Petra Radeče odrasli 5 km

75. Grahek Rudi Ljubljana odrasli 10 km

76. Grajžl Tatjana Materija odrasli 10 km

77. Gregorin Jernej Domžale odrasli 10 km

78. Gyorkos Alenka Hotiza odrasli 10 km

79. Hanžel Vjeran Škofljica odrasli 10 km

80. Hazdovac Judita Novo Mesto odrasli 10 km

81. Henezi Rizica Tolmin odrasli 5 km

82. Hlastec AndraŽ ŠoŠtanj odrasli 10 km

83. Hlevnjak Sandra Celje odrasli 10 km

84. Horvat Jasmina Cerklje Na Gorenjskem odrasli 10 km

85. Hren Grega Grosuplje odrasli 10 km

86. Hrvatin Leonida Koper odrasli 10 km

87. Humar Ana Piran odrasli 5 km

88. Ipavec Boštjan Ajdovščina odrasli 10 km

89. IvanČiČ Mirjana Koper odrasli 10 km

90. Jančič Orjana Kojsko odrasli 10 km

91. Janjatovič Mirko Radovljica odrasli 10 km

92. Jelovčan Roman Žirovnica odrasli 10 km

93. Jemec Opeka Romana Grahovo odrasli 10 km

94. Jeretina Saša Mengeš odrasli 10 km

95. Jeretina SaŠa 1234 MengeŠ odrasli 10 km

96. Jerič Maja Mengeš odrasli 10 km

97. Jerše Nataša Kranj odrasli 10 km

98. Jeršinovič Sebastian Vrhnika odrasli 10 km

99. Jovanovič Klemen Postojna odrasli 10 km

100. Jurančič Grahek Urška Ljubljana odrasli 10 km

101. Kajtna Ambrož Litija odrasli 10 km

102. Kancilja Sašo Moravce odrasli 10 km

103. Kandus Stare Anja Kranj odrasli 10 km

104. Kaudek Mateja Artiče odrasli 10 km

105. Kirbus Damjana Škofja Loka odrasli 10 km

106. Klancar Roman Radenci odrasli 10 km

107. Klemenčič David Dob Pri šentvidu odrasli 10 km

108. Klemenčič Kristina Ljubljana odrasli 10 km

109. Klopotan Leon 3000 Celje odrasli 10 km

110. Koritnik Brigita Ferlach odrasli 10 km

111. Kosar Mojca Gornja Radgona odrasli 5 km

112. Košenina Lidija Medvode odrasli 5 km

113. Kosmač Isidora Idrija odrasli 5 km

114. Košnjek Tone Naklo odrasli 10 km

115. Košnjek Viktorija Naklo odrasli 5 km

116. Kostanjevec Darja Kranj odrasli 10 km

117. Kostanjevec Stojan Kranj odrasli 10 km

118. Kovačič Pšenica Ljubljana odrasli 5 km

119. Kovačič Simona Domžale odrasli 5 km

120. Kovačič Sara Domžale odrasli 5 km

121. Kovačič Tjaša Domžale odrasli 5 km

122. Kovše Marko Zreče odrasli 10 km

123. Kozar Sabine Jesenice odrasli 10 km

124. Kozina Jure Kranj odrasli 10 km

125. Kozina Bogdan Portorož odrasli 10 km

126. Krajnc Doroteja Šoštanj odrasli 10 km

127. Krajnc Matjaž Šoštanj odrasli 10 km

128. Kramar Polona Mirna Peč odrasli 10 km

129. Krompič Ana Vrhnika odrasli 5 km

130. Krompič Dejan Vrhnika odrasli 10 km

131. KruŠnik Sebastjan Ljubljana odrasli 10 km

132. Kržič Andreja Begunje Pri Cerknici odrasli 10 km

133. Kržič Andreja Begunje Pri Cerknici odrasli 10 km

134. Kurbus Andrej Apače odrasli 10 km

135. Kustura Urška Rimske Toplice odrasli 10 km

136. Lamovec Urška Ljubljana odrasli 10 km

137. Lampret Tim Slovenj Gradec odrasli 10 km

138. Lanjšček Mateja Izola odrasli 5 km

139. Lanšček Tomi Ljubljana odrasli 10 km

140. Larryhag Larryhag Jbeil stafete

141. Lazar Erika Škofije odrasli 10 km

142. Lebar Matjaž Ptuj odrasli 5 km

143. Lesnik Jani Secovlje odrasli 10 km

144. Levačič Nelec Biserka Cerknica odrasli 10 km

145. Ličen Anja Vipava odrasli 5 km

146. Logar UrŠa Vodice odrasli 10 km

147. Lojen David Loče odrasli 10 km

148. Lubej Simon Mirna Peč odrasli 10 km

149. Lukin Matjaž Izola odrasli 10 km

150. Malavašič Irena Vrhnika odrasli 10 km

151. Mali Maja Golnik odrasli 10 km

152. Marinič Ana Kojsko odrasli 5 km

153. Markovic Tamara Ljubljana odrasli 10 km

154. Markovič Tatjana Ljubljana odrasli 10 km

155. Matej Janez 3252 Rogatec odrasli 10 km

156. Matjašec Jana Sečovlje odrasli 5 km

157. Matjašič Anja Dornava odrasli 5 km

158. Mejak Matej Izola odrasli 10 km

159. Mernik Alenka Žalec odrasli 10 km

160. Mesojedec Petra Domzale odrasli 10 km

161. Miklavčič Jože Guši Logatec odrasli 10 km

162. Miklavčič Aleksandra Logatec odrasli 10 km

163. MiljuŠeviĆ Ljuba Koper odrasli 5 km

164. Mišigoj Sabina Dobrovo odrasli 5 km

165. Mitrovic Blaz Ljubljana odrasli 10 km

166. MivŠek Sabina Logatec odrasli 10 km

167. Mlakar Slavica Cerknica odrasli 10 km

168. Mlakar Janja Stari Trg Pri Lozu odrasli 10 km

169. Mlinar Klara Rovte odrasli 10 km

170. Mlinar Tjaša Rovte odrasli 10 km

171. Močnik Irena Cerkno odrasli 5 km

172. Moravec Alenka Idrija odrasli 5 km

173. Možina Tilen Ilirska Bistrica odrasli 10 km

174. Murenc Andrejka Dobrovo odrasli 10 km

175. Naglič Maša Kranj odrasli 10 km

176. Nagode Nejc Ljubljana odrasli 10 km

177. Nartnik Nejc Ljibljana odrasli 10 km

178. Nedeljko Igor Križevci Pri Ljutomeru odrasli 10 km

179. Nelec Peter Cerknica odrasli 10 km

180. Novak Petra Rakek odrasli 10 km

181. Novak Helena Moravče odrasli 10 km

182. Oblak Bojana Logatec odrasli 10 km

183. Oblak Davis Poljane odrasli 10 km

184. Obolnar Grgor Grosuplje odrasli 10 km

185. Ocepek Monika Izlake odrasli 5 km

186. Okiljević Maja Cerkno odrasli 10 km

187. Omeragič Saška Ptuj odrasli 10 km

188. Omerzu Tome Anita Mengeš odrasli 10 km

189. Osolnik Mateja Kamnik odrasli 10 km

190. Ovčjak Barbara Velenje odrasli 10 km

191. Ozegovic Ahmed Kamnik odrasli 10 km

192. Pajntat Tadeja Idrija odrasli 5 km

193. Paternost Taja Ljubljana odrasli 10 km

194. Paternost Katarina Ljubljana odrasli 10 km

195. Pavlič Melita Komenda odrasli 5 km

196. Pavlič Karmen Izola odrasli 10 km

197. Pavlin Rosvita Ljubljana odrasli 10 km

198. Pečnik Sonja Šoštanj odrasli 5 km

199. Pegan Ana Logatec odrasli 10 km

200. Peroša Boštjan Medvode odrasli 5 km

201. Petraš Slavka Ljubljana odrasli 10 km

202. Petrovec Miro Logatec odrasli 10 km

203. Pirc Nataša Vrhnika odrasli 5 km

204. Pirc Boris Vrhnika odrasli 5 km

205. Pirih Jožica Cerkno odrasli 5 km

206. Pirnat Nina Ljubljana odrasli 10 km

207. Pirnat Edvard Ljubljana odrasli 10 km

208. Pišek Mojca Stari Trg Pri Ložu odrasli 10 km

209. Plej Urban Maribor odrasli 10 km

210. Plut Blaženka Novo Mesto odrasli 10 km

211. Podpečan Urška Velenje odrasli 10 km

212. Podviz Nina Škofja Loka odrasli 5 km

213. Polanec Primož Loka Pri Zidanem Mostu odrasli 10 km

214. Popovic Marko Ljubljana odrasli 10 km

215. Poženel Natan Maj Most Na Soči odrasli 10 km

216. Premzl Tadeja Marjeta Na Dravskem Polju odrasli 5 km

217. Primec Laura Vrhnika odrasli 5 km

218. Primozic Matjaz Skofja Loka odrasli 10 km

219. Pudgar Erna Piran odrasli 10 km

220. RaŠČan Ema Odra Ljubljana Polje odrasli 10 km

221. Ravnjak Joze Zreče odrasli 10 km

222. Razpet Hana Cerkno odrasli 5 km

223. Rednjak Tatjana Velenje odrasli 10 km

224. Rezai Bashir Ljubljana odrasli 10 km

225. Rigler Jasmina Ribnica odrasli 10 km

226. Ristevski Tamara Ljubljana odrasli 10 km

227. Robič Marjan Bled odrasli 10 km

228. Rupnik Branko Postojna odrasli 10 km

229. Rupnik Simon Ajdovščina odrasli 5 km

230. Šarić Šerif Vrhnika odrasli 10 km

231. Sašić Saša Postojna odrasli 10 km

232. Šebenik Robert šenčur odrasli 10 km

233. Sedej Petra Črnuče odrasli 10 km

234. Šega Dolenc Sergeja Cerknica odrasli 10 km

235. Sekavčnik Katarina Golnik odrasli 10 km

236. SeliČ Lidija Žalec odrasli 10 km

237. Selinšek Božica Starše odrasli 10 km

238. Sever Urška Krka odrasli 10 km

239. Sever Šraj Teja Krka odrasli 10 km

240. Šifrer Nina Kranj odrasli 10 km

241. Šipelj Špela Grosuplje odrasli 10 km

242. Sitar Gašper Kranj odrasli 10 km

243. Skalec Sašo Vremski Britof odrasli 10 km

244. Skok Borut Semic odrasli 10 km

245. Skok Irena Ljubljana odrasli 10 km

246. Škrlj DuŠan Vremski Britof odrasli 10 km

247. Slokan Dušan Hrastnik odrasli 10 km

248. Smlatič Nuša Ljubljana odrasli 10 km

249. Snedec Bor Preddvor 4205 odrasli 10 km

250. Snedec Bor Preddvor odrasli 10 km

251. Snedec Franci Preddvor odrasli 10 km

252. Soroscy Sabina Ljubljana-polje odrasli 10 km

253. Špilak Tina Postojna odrasli 10 km

254. Špindler Urška Velenje odrasli 10 km

255. Srebotnjak Tanja Postojna odrasli 10 km

256. Srimac Antun Ljubljana odrasli 10 km

257. Stanojevič Manuela Dutovlje odrasli 5 km

258. Stanojevič Manuela Sežana odrasli 5 km

259. Šteblaj Nataša 1292 odrasli 10 km

260. Stegel Erika Postojna odrasli 10 km

261. Šteharnik Blanka Velenje odrasli 10 km

262. Štembergar Barbara Ilirska Bistrica odrasli 10 km

263. Stojkovic Erik Koper odrasli 10 km

264. Strasser Martina Žirovnica odrasli 10 km

265. Strnišnik Aleksander Ljubljana odrasli 10 km

266. Stropnik Polona Krško odrasli 10 km

267. Stropnik Šonc UrŠka Velenje odrasli 10 km

268. Štuhec Mateja Ljutomer odrasli 5 km

269. Šturm Anže Ljubljana odrasli 10 km

270. Šuput Omladič Jasna Ljubljana odrasli 10 km

271. Sušnik Bojan Domžale odrasli 10 km

272. Švara Marija Mija Ljubljana odrasli 10 km

273. TomaŽiČ Larisa Prevalje odrasli 10 km

274. Tul Helena Izola odrasli 5 km

275. Tulp Gerli Tallinn odrasli 10 km

276. Tušek Urban Ravne Na Koroškem odrasli 5 km

277. Udovič Barbara Rakek odrasli 10 km

278. Ulčar Primož Tržič odrasli 10 km

279. Urbanc Eva Golnik odrasli 10 km

280. Urh Gregor Cerknica odrasli 10 km

281. Urlep Helena 3215 Loce odrasli 10 km

282. Uršič Ana Barbara Kamnik odrasli 10 km

283. Velić Ketrin Buje odrasli 10 km

284. Ves Blažka Domžale odrasli 10 km

285. Veselko Inga Ravne Na Koroškem odrasli 10 km

286. Vidmar Vanja Piran odrasli 10 km

287. Virant Ana Dob Pri šentvidu odrasli 10 km

288. Vrabl Mojca Ptuj odrasli 10 km

289. Vrbetič Adrijano Ljubljana odrasli 10 km

290. Vrečar Marija 1211 Ljubljana Šmartno odrasli 10 km

291. Vrečar Andrej Ljubljana odrasli 10 km

292. Vrhovnik Jerič Nataša Mengeš odrasli 5 km

293. Vrhunc Tea Portorož odrasli 10 km

294. Vučina Edvard Velenje odrasli 10 km

295. Vučina Irena Šoštanj odrasli 10 km

296. Vuk Edvard Šmarje/koper odrasli 10 km

297. Vuk Tanja Izola odrasli 10 km

298. Vukotič Dejan Golnik odrasli 10 km

299. Whyte Tessa Predvor odrasli 10 km

300. Žagar Jerneja Škofja Loka odrasli 5 km

301. Zajc Anja Celje odrasli 10 km

302. Zajna Mavricijo Ankaran odrasli 10 km

303. Žalar Matej Ptuj odrasli 10 km

304. Zalar Nuša Cerknica odrasli 10 km

305. Zavasnik Tatjana Ljubljana odrasli 10 km

306. Zavasnik Mojca Ljubljanaljubljana odrasli 10 km

307. Zavrašek Barbara Ljubljana odrasli 5 km

308. Završnik Nina Ljubljana odrasli 10 km

309. Žerjav David Velenje odrasli 5 km

310. žibert Renata 1223 Blagovica odrasli 10 km

311. Zimic Katja Ajdovščina odrasli 5 km

312. žnidar Klemen Litija odrasli 10 km

313. Zorec Tom Izola odrasli 10 km

314. Zorli Leben Katja Dornava odrasli 5 km

315. Zubin Manuel Umag odrasli 5 km

316. Zupan Stanko Bled odrasli 10 km

317. Zupan Milka Ljubljana odrasli 10 km

318. Zupanc Ema Železniki odrasli 10 km

319. Zupanc Maja Železniki odrasli 10 km

Seznam prijavljenih: URBANI GLADIATOR FOR FUN PORTOROŽ

Št.Ime in priimekMestoPrijavaPlačano
1. Kozar Sabine Jesenice 6 Članska ekipa/osebo

2. Leskovšek Ivan Domžale posameznik

3. Matej Janez 3252 Rogatec 4 Članska ekipa/osebo

Seznam prijavljenih: VEGE TEK

Št.Ime in priimekMestoPrijavaPlačano
1. Grajžl Tatjana Materija odrasli 11 km

2. Korosec Dervisi Katja 2323 Ptujska Gora odrasli 11 km

3. Kozar Sabine Jesenice odrasli 11 km

4. Krajnc Doroteja Šoštanj odrasli 11 km

5. Krajnc Matjaž Šoštanj odrasli 11 km

6. KruŠnik Sebastjan 1000 Ljubljana odrasli 11 km

7. Lamovec Urška Ljubljana odrasli 11 km

8. Lesjak Davorin Videm Pri Ptuju odrasli 6 km

9. Lesjak Rok Celje odrasli 11 km

10. Miklashevych Anna Ljubljana odrasli 6 km

11. Ovčjak Barbara Velenje odrasli 11 km

12. Pavlin Rosvita Ljubljana odrasli 11 km

13. Pirnat Nina Ljubljana odrasli 11 km

14. Pirš Podobnik Meta Radomlje odrasli 11 km

15. Podobnik Gašper Radomlje odrasli 11 km

16. Prah Oprešnik Klavdija 3230 Šentjur odrasli 11 km

17. Slapšak Pelliccioni Luka Ljubljana odrasli 11 km

18. Stalynskyi Volodymyr Ljubljana odrasli 6 km

19. Trantura Matjaž 2341 Limbuš odrasli 11 km

20. Vetrih Renata Zreče odrasli 11 km

21. Voda Jasmina Ptuj odrasli 11 km

22. Voda Jelka Ptuj odrasli 11 km

23. Vrabl Mojca Ptuj odrasli 11 km

Seznam prijavljenih: ZIMSKI URBANI GLADIATOR KOPE - FINALE

Prijave so v teku. Trenutno ni prijavljenih tekmovalcev.

Seznam prijavljenih: NOVOLETNI SKOK V MORJE

Prijave so v teku. Trenutno ni prijavljenih tekmovalcev.