Nočni tek Galactica Velenje in Kolesarski maraton Galactica Velenje

By
Updated: julij 5, 2016

Ogrevanje za nedeljski triatlon sta bila najprej NOČNI TEK GALACTICA VELENJE, ki je štel tako v pokalu Nočni tek Slovenija kot v Fatburn tekaškem pokalu presented by TOMAS SPORT in NIKE. Tako petek kot sobota, sta bila za oba dogodka rezervirano lepo vreme in odzivi so bili odlični.

Rezultati NOČNI TEK GALACTICA VELENJE so na voljo spodaj:

5km – absolutno

10km – absolutno

10km – kategorije

PR1_DSC8255

“Absolutna zmagovalca na 10 km sta poleg pokala in praktične nagrade prejela tudi tekaške copate NIKE”

PR2_DSC8135

”Na 5 km smo bili priča ciljnem sprintu, kjer so se odločali zmagovalci in zmagovalke”

V soboto je bil na sporedu 3. Kolesarski maraton Galactica. V vročem vremenu smo na 76 km trasi ujeli nekaj trenutkov iz tekme, ki so na voljo na spodnjih povezavah. Prav tako si lahko ogledate fotografije in video Nočnega teka Galactica Velnje.

VIDEO – 3. Galactica kolesarski maraton
FOTOGRAFIJE - 3. Galactica kolesarski maraton

VIDEO – Nočni tek Velenje
FOTOGRAFIJE – Nočni tek Velenje

Omeniti je treba, da je bil Nočni tek Galactica Velenje še zadni nočni tek pred finalnim dogodkom v Ljubljani. Nočni mali maraton Ljubljanica bo letos na večjem prizorišču in sicer na Kongresnem trgu. Tečemo na 5 km, 10 km in 21 km. Prijave so odprte TUKAJ. Vabljeni.